Emass


Торгова марка Emass — це український виробник верхнього одягу

Більшість продукції, що випускається виробляється з кашеміру. Для більш теплого періоду в асортименті представлені вироби з бавовняної плащової тканини

За своєю якістю продукція торгової марки Emass не поступаються продукції з європейських країн, адже виробник пред'являє до своєї продукції дуже високі вимоги. Якісні матеріали, легкість, зручність, тепло, витончений дизайн, відмінне виконання - це відмінні риси продукциии Emass

Верхній одяг представлений ​​широким асортиментом, який задовільнить потреби більшої частини покупців. Стильні моделі сезонних колекцій теплого одягу виражені в різних фасонах і кольорах. Завдяки великому досвіду компанія Emass відчуває сучасні віяння на ринку жіночого одягу та бесперервно втілює їх у життя

Продукція EMASS обчислюється десятками моделей на самий виборчий смак. Класичні кольори, несподівані відтінки та велика кількість фасонів завжди приємно радують покупців. Ви можете ознайомитися з асортиментом торгової марки Emass на сайті www.emass.com.ua

Якщо Вас зацікавила продукція ТМ Emass будь ласка заповніть форму нижче і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Tecnoware


З 1986 року компанія Tecnoware виробляє в Італії однофазні та трифазні моделі джерел безперебійного живлення (ДБЖ), з подвійним перетворенням енергії від 1 кВА до 100 кВА, розроблених для дата центрів, систем автоматизації та безпеки.

Кожне ДБЖ виготовляється компанією Tecnoware згідно директиви ЄС стосовно вимог екодизайну. Також, компанія дотримується Кодексу поведінки з питань енергоефективності та якості ДБЖ, щоб запропонувати продукцію високої якості з точки зору ефективності та низьких затрат на технічне обслуговування.

Більше інформації про бренд та продукцію на сайті www.tecnoware.com


Продукція компанії Tecnoware надає Вам, або Вашим клієнтам, новітні можливості для вирішення важливих питань регулювання електроживлення.

Якщо Ви зацікавлені в придбанні або дистрибуції продукції Tecnoware, будь ласка, заповніть форму і ми обов`язково зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Feridras


Компанія Brand S.r.l. була заснована в Італії в 2006 році. Засновники компанії мають більш ніж 20-ти річний досвід роботи в області сантехніки. Напрямок діяльності компанії - виробництво повного асортименту обладнання та аксесуарів для ванних кімнат.

В асортименті компанії меблі для ванних кімнат, душові кабіни, текстиль, сантехнічні аксесуари для задоволення потреб всіх типів клієнтів. Продукція володіє відмінним співвідношенням ціни - якості та привабливим дизайном.

Бренд FERIDRAS займає лідируючі позиції в Італії і стає все більш і більш популярним за кордоном. Становлення бренду FERIDRAS як еталонного постачальника товарів для оформлення ванної кімнати є основним завданням для всієї команди співробітників і партнерів компанії.

Більше інформації про бренд та продукцію на сайті www.feridras.com


Якщо Ви зацікавлені в продукції Feridras, будь ласка, заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.